Up Health
Loading...

Mglife

Mglife – pomysł na nazwę zapoczątkował MG – czyli magnez, pierwiastek niezbędny do życia i funkcjonowania ludzkiego organizmu. Life – od początku mieliśmy holistyczne podejście do życia. Kosmetyki Mglife łączą naturalność z wyjątkowymi zapachami i wysoką skutecznością, odpowiadając tym samym na potrzeby najbardziej wymagających Klientów.

 

Manufakturę Mglife założyliśmy w 2019 roku w odpowiedzi na potrzeby naszych bliskich. Wszystko rozpoczęło się na Podlasiu, czyli w samym sercu natury. Każdego dnia staramy się pomagać ludziom zadbać o swoje ciało oferując im naturalne kosmetyki, jak i duszę – dzięki naszym naturalnym świecom zapachowym.

 

 

W ostatnim czasie nasze produkty zostały nagrodzone:

 

Certyfikatem NATURALNIE POLSKIE 2021

 

 

lawendy_o_nas

Założyciel

Kacper Ostaszewski - twórca manufaktury Mglife

Pomysł na stworzenie marki Mglife powstał zupełnie spontanicznie, podczas jednych z wakacji. Od młodych lat interesowałem się zdrowym trybem życia, sportem, jak i wiedzą z dziedziny chemii. Wiedzę chemiczną zgłębiałem w szkole, podczas kół naukowych, jak i każdej wolnej chwili w domu i laboratoriach. Podczas wakacji w 2017 roku, kiedy byłem jeszcze młodym, niebojącym się wyzwań uczniem liceum, bardzo zainteresował mnie temat kosmetyków naturalnych. 

 

Wiele osób z mojego otoczenia wskazywało, że brakuje im konkretnych, naturalnych, a jednocześnie skutecznych kosmetyków. Tym sposobem powstał pierwszy dezodorant. Może nie był doskonały, ale nieustannie pracowałem nad jego ulepszeniem. Po wielu próbach udało się osiągnąć „wersję idealną”. Po wielokrotnych testach, udało się stwierdzić: to jest to! Powstał wówczas proces wdrożeniowy produktów kosmetycznych na rynek, który zajął dodatkowy rok. Tym sposobem udało się założyć Manufakturę Mglife dopiero pod koniec 2019 roku. W naszym portfolio pojawiło się zaledwie kilka produktów. Z każdym miesiącem zauważam rosnące zainteresowanie naszymi produktami, dzięki czemu udaje się nam wprowadzać kolejne nowości do naszej oferty. 

Kacper-sesja

WSPÓŁPRACA

Prowadzisz sklep, butik, drogerię, hotel, czy ośrodek spa? Napisz lub zadzwoń do nas, a wierzymy, że uda nam się stworzyć satysfakcjonujący dla obu stron model współpracy.

 

W celu uzyskania więcej informacji prosimy o kontakt z:

Kacper Ostaszewski

mglife.pl@gmail.com

+48 787 511 751

W ramach współpracy oferujemy szereg szkoleń oraz wsparcie marketingowo-sprzedażowe. Nie chcemy, aby nasza przyszła współpraca ograniczała się jedynie do umieszczania produktu na półce, a do szerzenia wiedzy w zakresie kosmetyków naturalnych, dlatego że za marką Mglife stoi zespół osób sprawnie łączących pasję i zaangażowanie do naturalnego stylu życia.

 

 

 

Produkcja kontraktowa

W Mglife specjalizujemy się w opracowywaniu i produkcji kosmetyków do pielęgnacji ciała i twarzy oraz świec naturalnych.

 

Zakres usług, który możemy zaproponować to między innymi:

  • Opracowanie receptury

  • Opracowanie składu produktów zgodnie z indywidualnymi wytycznymi klienta

  • Przygotowanie pełnej dokumentacji przez Safety Assesora

  • Przygotowanie próbek do badań

  • Produkcję kosmetyków według określonych receptur

  • Konfekcjonowanie i etykietowanie

Lawendowy mus do ciała z pomarańczą

Miękka, zregenerowana, nawilżona - takiej skóry pragniesz? Zaufaj naturze i wybierz odżywczy mus do ciała bazujący na naturalnych składnikach, dzięki czemu Twoja skóra dostaje to, co dla niej najlepsze.

 

Kup teraz

 
musk
sól_lawenda_scena_kk

Lawendowy Relaks

Magnezowa sól do kąpieli o kojącym zapachu lawendy, czyli chwila relaksu na którą zasługujesz. Odpowiednio dobrana kompozycja składników soli, została dobrana tak, aby zapewnić Ci odprężenie po ciężkim dniu. Naturalny olejek eteryczny z lawendy korzystnie wpływa na układ nerwowy, jak i pomaga w zasypianiu.

 

Kup teraz